Nový psí výbeh v Seredi

Na Novomestskej ulici v Seredi vznikol nový chránený výbeh pre psov. Je to v poradí druhý takýto výbeh v rámci mesta. V tejto časti nemali majitelia psov priestor na bezpečné venčenie, kde by mohli svojich štvornohých miláčikov voľne pustiť. Lokalita je spádová približne pre dve stovky psov u okolitých sídlisk.
 

Okrem bezpečného oploteného priestoru, ktorý má rozlohu takmer 4 áre, sa tu osadili aj prvky pre cvičenie ale aj zábavu psov. Pre ich majiteľov sú zas k dispozícii lavičky a smetné koše, aby mohli priestor udržiavať čistý. V lokalite sú aj vzrastlé stromy, ktoré spríjemnia venčenie aj počas horúcich letných dní.

Investície radnice na realizáciu boli v celkovej výške 8.920,50 eur. Rozpočet mesta zabezpečil oplotenie ihriska, geodetické zameranie priestoru, lavičky, kôš na odpadky, drevenú ochranu okolo stromov a osadenie prevádzkového poriadku. Agility prvky, teda rôzne drevené hracie prvky pre psíkov, zabezpečil sponzor, spoločnosť Samsung. (zdroj seredskenovinky.sk)

Som rád, že som mohol aktívne prispieť k jeho vybudovaniu a verím, že bude všetkým slúžiť a spríjemní im chvíle so svojimi miláčikmi.

GALÉRIA